Par mums

Transporta uzņēmums KS Trans tika dibināts 2006.gadā Rīgā, lai pārvadātu iekšzemes tentu kravas, taču, laikam ejot, mēs augam. Šobrīd KS Trans transporta apjoms ir vismaz pieckāršojies, un darbības mērogs aptver centrālo Eiropu, Baltijas valstis un Krieviju (TIR un CEMT).

 

Gadu laikā esam specializējušies daļēju tenta un divu temperatūru refrižeratora pārvadājumos. Ik nedēļu dodamies vākt daļējas kravas ar divu temperatūru refrižeratoriem (vairums gadījumu +4*C un -20*C) no Polijas, Vācijas, Nīderlandes, Austrijas, Čehijas uz Rīgu. Pēc pieprasījuma nodrošinām temperatūras izdruku reisa laikā un euro palešu maiņu, kā arī paletes varam uzkraut refrižeratoram divos stāvos.

 

Tāpat dažādas daļējas tentu kravas vedam no Polijas, Vācijas, Čehijas, Benelux, Itālijas, Slovākijas, Slovēnijas, Anglijas, Spānijas, Francijas, Turcijas un Bulgārijas uz Rīgu. Izmantojot mūsu sadales tīklu, tenta kravas varam uzglabāt pie sevis noliktavā Rīgā vai piegādāt kravas arī uz citiem Latvijas reģioniem, Lietuvu un Igauniju.

 

Protams, mūsu darbs ietver arī pilnu kravu pārvadājumus no Baltijas valstīm uz centrālo Eiropu, no Eiropas uz Baltijas valstīm un Eiropas iekšienē, piemēram, Polija-Vācija, Nīderlande-Spānija. Pārsvarā sadarbojamies un  meklējam pastāvīgus klientus regulāriem kravu pārvadājumiem. Jautājumus risinām operatīvi, ikdienā esam elastīgi, un jaunām idejām atvērts transporta uzņēmums.

 

Visi KS Trans kravas automobiļi atbilst Euro 5 prasībām un ir izsekojami GPS. Kravas automobiļu aprīkojums, temperatūras kontrole, piegādes termiņi un servisa līmenis ir KS Trans vērtības, kas tiek apdrošinātas pēc Eiropas standarta. Mūs iedvesmo spēcīgi klienti un konkurenti, tāpēc mēs esam droši, ka KS Trans izdara iespējami labāko. Un mēs turpināsim to darīt.